Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Brak w magazynie

LOFF  JESIONOWE SIOSTRY

Lampy LOFF  JESIONOWE SIOSTRY  045/046. Jesionowe drewno  w przekroju , o różnych odcieniach brązu,   z pięknymi wzorami „chodników godowych” po bokach – to wszystko ukazuje wyjątkowy czar jesionu. Lampy tworzą idealny komplet np. do sypialni. Można również je rozdzielić, ponieważ każda z nich jest wyjątkową indywidualnością! Drewno zaimpregnowane naturalnym woskiem, sezonowane dwa lata i dodatkowo suszone termicznie. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 16 cm. ( średnica przekroju plastra)

Szerokość podstawy :  ok. 12 cm.

 

Kolor :  jasny brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF INSPIRACJA GAUDIEGO

980,00 

Lampa LOFF INSPIRACJA GAUDIEGO  014 . Drewno o naturalnej czarnej barwie  wyrzucone przez morze w okolicach Kątów Rybackich, dodatkowo sezonowane około dwóch lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem. Drewno zostało osadzone na metalowej podstawie, co pozwala na dowolne ustawienie strony, tak aby cieszyć oko wyjątkowym  kształtem i strukturą. Doskonale komponuje się z różnymi kolorami i kształtami abażurów. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami.Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

Wysokość podstawy :  ok. 43 cm.

Długość podstawy :  ok. 15 cm.

Szerokość podstawy :  ok.15 cm.

Kolor : czarny

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF „STRUKTURALNY” KRÓL

Lampa LOFF „STRUKTURALNY” KRÓL 044 . Jesionowe drewno  o jasnobrązowej  barwie z ciemniejszymi odcieniami promieni przekroju podłużnego, gdzieniegdzie lampa przybiera kolor starego złota. Piękno lampy tkwi w jej niesamowitym kształcie i różnorodności struktur – od ciosanej, poprzez szlifowaną, aż do naturalnej, gdzie „chodniki godowe” po owadach podkorowych przybrały kształt regularnych liści. To istny tryumf natury w sztuce wzornictwa.  Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zostało zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 31 cm.

Długość podstawy :  ok. 19 cm.

Szerokość podstawy :  ok.16 cm.

 

Kolor :  brąz, jasny brąz, stare złoto

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF DEMOTIKA

Lampa LOFF DEMOTIKA  031 . Jesionowe drewno  o brązowej  barwie z ciemniejszym,  bardzo bogatym wzornictwem po  owadach podkorowych. Piękne wzory, które są pozostałością „chodników godowych” tworzą absolutnie unikatowy wizerunek. Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  29 cm.

Długość podstawy :  ok. 16 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 12 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF  JESIONOWY BRAT I

490,00 

Lampa LOFF  JESIONOWY BRAT I 034. Jesionowe drewno  w przekroju , o różnych odcieniach brązu,   z pięknymi wzorami „chodników godowych” po bokach – to wszystko ukazuje wyjątkowy czar jesionu. Lampa w zestawieniu z JESIONOWYM BRATEM  II tworzy idealny komplet do sypialni. Drewno zaimpregnowane naturalnym woskiem, sezonowane dwa lata i dodatkowo suszone termicznie. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 21 cm. ( średnica przekroju plastra)

 

Szerokość podstawy :  ok. 9 cm.

Kolor :  jasny brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF  JESIONOWY BRAT II

Lampa LOFF  JESIONOWY BRAT II 035. Jesionowe drewno  w przekroju , o różnych odcieniach brązu,   z pięknymi wzorami „chodników godowych” po bokach – to wszystko ukazuje wyjątkowy czar jesionu. Drewno zaimpregnowane naturalnym woskiem, sezonowane dwa lata i dodatkowo suszone termicznie. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 20 cm. ( średnica przekroju plastra)

Szerokość podstawy :  ok. 9 cm.

 

Kolor :  jasny brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF  MORSKI PAL

400,00 

Lampa LOFF  MORSKI PAL 036 . Drewno o brązowej barwie  wyrzucone przez Bałtyk, dodatkowo sezonowane około dwóch lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem.  W tym  kawałku przypominającym pal drewnianego, starego mola, na którejś z dzikich plaż … została zaklęta siła morskich fal. Wyszlifowana słoną wodą niezwykła struktura drewna „przenosi nas” w ciepłą  atmosferę wspomnień  z nad morza. Lampa doskonale komponuje się z różnymi kolorami i rodzajami abażurów.  Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  31 cm

Średnica podstawy :  ok. 11 cm.

 

Kolor : brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF MOHAVE

380,00 

Lampa LOFF MOHAVE  011 . Jesionowe drewno  o brązowej  barwie z ciemniejszymi wyżłobieniami, które tworzą tajemnicze wzory. Zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami.Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

Wysokość podstawy :  ok. 23,5 cm.

Długość podstawy :  ok. 12 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 12 cm.

Kolor :  brąz

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF MORSKI TRAPEZ

500,00 

Lampa LOFF  MORSKI TRAPEZ 006 . Drewno z morza o naturalnej czarnej barwie, bardzo twarde, co daje przypuszczenie o jego kopalnym charakterze (czarny dąb),   wyrzucone przez morze w okolicach Kątów Rybackich, dodatkowo sezonowane około trzech  lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem. Lampa doskonale komponuje się z różnymi kolorami i kształtami abażurów. W komplecie do lampy dołączony został świecznik, wykonany z tego samego kawałka drewna, który pięknie aranżuje się z lampą. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami.Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

Wysokość podstawy :  ok. 20 cm.

Długość podstawy :  ok. 12 cm.

Szerokość podstawy :  ok.8 cm.

Kolor : czarny

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF  MORSKA SKAŁA

570,00 

Lampa LOFF  MORSKA SKAŁA 029 . Drewno o naturalnej ciemnobrązowej barwie  wyrzucone przez Bałtyk, dodatkowo sezonowane około dwóch lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem.  Doskonale komponuje się z różnymi kolorami i rodzajami abażurów.  Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  28 cm.

Długość podstawy :  ok. 20 cm.

Szerokość podstawy :  ok.12 cm.

 

Kolor : ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF BURSZTYNOWY BLASK

670,00 

Lampa LOFF  BURSZTYNOWY BLASK 043 . Drewno o ciemnobrązowej, mieniącej się barwie  wyrzucone przez morze, dodatkowo sezonowane około trzech lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem. Wyszlifowany słoną wodą niezwykły kształt drewna „przenosi nas” w  atmosferę wspomnień  o spacerach  nad brzegiem Bałtyku. Lampa doskonale komponuje się z różnymi kolorami i rodzajami abażurów.  Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  34 cm.

Długość  podstawy :  ok. 18 cm.

Szerokość  podstawy :  ok. 13 cm.

 

Kolor : brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27, Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF CZECZOTA

970,00 

Lampa LOFF CZECZOTA 033 . „Jej Książęca Mość” Czeczota Brzozowa – prawdziwy rarytas dla koneserów… Przekrój tego unikatowego kawałka drewna, który stał się podstawą lampy  mieni się złotą zawiłością słojów, jest to absolutne arcydzieło natury… Drewno sezonowane cztery lata i zaimpregnowane naturalnym, bezbarwnym woskiem tak, aby zachować prawdziwą, niepowtarzalną paletę barw jakimi mieni się ten brzozowy cud!  Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa, została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 19 cm. ( bez osadzonej oprawki)

Długość podstawy :  ok. 31 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 9 cm.

 

Kolor :   jasny brąz, ciemny brąz, stare złoto

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF DĘBOWY POMYSŁ

Lampa LOFF DĘBOWY POMYSŁ O41 . Dębowy konar wiatrołomu  o  naturalnej  barwie, w przekroju rozgałęzienia pięknie wyeksponowane słoje, które są bardzo charakterystyczne dla „króla” naszych lasów. Ciekawy kształt lampy w połączeniu z dekoracyjną żarówką typu Edison odnajdzie swoje miejsce w wielu aranżacjach – to dobry, „dębowy pomysł” !  Drewno sezonowane około czterech lat, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 21 cm.

Długość podstawy :  ok. 13 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 11 cm.

 

Kolor : brąz, jasny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF DEMOTIKA BRYŁA

Lampa LOFF DEMOTIKA BRYŁA 042 . Jesionowe drewno  o brązowej  barwie z ciemniejszym,  bardzo bogatym wzornictwem po  owadach podkorowych. Piękne wzory, które są pozostałością „chodników godowych” tworzą absolutnie unikatowy wizerunek. Urok lampy tkwi w jej prostocie… -bryłowaty kształt lampy nadaje jej  lekko modernistyczny charakter, świetnie odnajduje się również w klasycznych aranżacjach. Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  22 cm.

Długość podstawy :  ok. 14 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 12 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF WOOD’ka

800,00 

Lampa LOFF  WOOD’ka 004 . Drewno o naturalnej czarnej barwie  wyrzucone przez morze w okolicach Sobieszewa, dodatkowo sezonowane około dwóch lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem.  Drewno zostało osadzone na metalowej podstawie, co pozwala na dowolne ustawienie strony, tak aby cieszyć oko jego  kształtem i strukturą. Doskonale komponuje się z różnymi kolorami i rodzajami abażurów. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami.Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

Wysokość podstawy :  ok.  40 cm.

Długość podstawy :  ok. 37 cm.

Szerokość podstawy :  ok.15 cm.

Kolor : czarny

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF DEMOTIKA PIEŃ

Lampa LOFF DEMOTIKA PIEŃ 038 . Jesionowy pieniek  o ciemnobrązowej  barwie z ciemniejszym,  bardzo bogatym wzornictwem po  owadach podkorowych. Piękne wzory, które są pozostałością „chodników godowych” tworzą absolutnie unikatowy wizerunek. Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  28 cm.

Średnica podstawy :  ok. 13 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF SŁOMIANY SNOP

800,00 

Lampa LOFF SŁOMIANY SNOP  005 . Drewno o naturalnej ciemno słomkowej barwie, sezonowane około czterech lat. Zaimpregnowane naturalnym woskiem.  Drewno zostało osadzone na metalowej podstawie, co pozwala na dowolne ustawienie strony, tak aby cieszyć oko jego  kształtem i strukturą. Na drewnie występują absolutnie unikatowe wzory w postaci wyżłobień po owadach podkorowych.  Doskonale komponuje się z różnymi kolorami i kształtami abażurów. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami.Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

Wysokość podstawy :  ok. 35 cm.

Długość podstawy :  ok. 30 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 15 cm.

Kolor : gaszony  słomkowy

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF DUŻY NIZIOŁKOWY JESION

490,00 

Lampa LOFF DUŻY NIZIOŁKOWY JESION  028 Jesionowe drewno  o ciemnobrązowej  barwie z czarnymi,   pięknymi wzorami, które są pozostałością „chodników godowych” owadów podkorowych oraz wyjątkowy kształt sęków wystających z tego pnia nadaje lampie baśniowy charakter… Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 31 cm.

Długość podstawy :  ok. 16 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 13 cm.

 

Kolor :  ciemny brąz, czerń

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF JESION EDISONA

Lampa LOFF JESION EDISONA 030 . Jesionowe drewno  o  brązowej  barwie z ciemniejszymi promieniami przekroju podłużnego. Piękno lampy tkwi w jej prostocie… Bryłowaty kształt lampy nadaje jej  lekko modernistyczny charakter, świetnie odnajduje się również w klasycznych aranżacjach. Drewno sezonowane trzy lata, suszone termicznie i zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 21 cm.

Długość podstawy :  ok. 18 cm.

Szerokość podstawy :  ok.13 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF JESIONOWA BRYŁA

Lampa LOFF JESIONOWA BRYŁA 039 . Jesionowe drewno  o  brązowej  barwie z różnymi odcieniami promieni przekroju podłużnego. Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie. Piękno lampy tkwi w jej prostocie… Bryłowaty kształt lampy nadaje jej  lekko modernistyczny charakter, świetnie odnajduje się również w klasycznych aranżacjach. Drewno zostało zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 19 cm.

Długość podstawy :  ok. 11 cm.

Szerokość podstawy :  ok.11 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz, jasny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF KLASYCZNY GRAB

440,00 

Lampa LOFF KLASYCZNY GRAB O32 . Drewno grabowe o  barwie ciemnego brązu, charakteryzuje je specyficzna falista  powierzchnia oraz wyjątkowa twardość. Drewno sezonowane około czterech lat. Klasyczny, elegancki ciemnobrązowy kolor w połączeniu z jasnym bądź ciemnym abażurem odnajdzie swoje miejsce w każdej aranżacji, dodając jej wyjątkowego charakteru . Drewno zostało zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 24 cm.

Długość podstawy :  ok. 16 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 13 cm.

 

Kolor : brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF KONAR  „DZIECI LASU”

460,00 

Lampa LOFF KONAR  „DZIECI LASU” 040 . Jesionowy pieniek  o ciemnobrązowej  barwie z ciemniejszym,  bardzo bogatym wzornictwem po  owadach podkorowych. Piękne wzory, które są pozostałością „chodników godowych” tworzą absolutnie unikatowy wizerunek. Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok.  24 cm.

Średnica podstawy :  ok. 11 cm.

 

Kolor :  brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF NIZIOŁKOWY BUK

470,00 

Lampa LOFF NIZIOŁKOWY BUK  037. Bukowe drewno  o brązowej  barwie z ciemniejszymi,   oryginalnymi  wzorami, które są pozostałością po owadach podkorowych . Niezwykły kształt nadaje lampie nieco baśniowy, magiczny  charakter… Drewno sezonowane trzy lata i suszone termicznie, zaimpregnowane naturalnym woskiem. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 25 cm.

Długość podstawy :  ok. 22 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 16 cm.

 

Kolor : brąz, ciemny brąz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W

Brak w magazynie

LOFF SPLECIONA JABŁOŃ

750,00 

Lampa LOFF SPLECIONA JABŁOŃ  026 . Potrójnie spleciony pień starej jabłoni. Drewno o pięknej ciemnożółtej barwie wpadającej w zgaszoną pomarańcz. Pień „czekał” około czterech lat na swoje „drugie życie”. Lampa została zaimpregnowana naturalnym woskiem tak, aby nie straciła swojego wyjątkowego  koloru i unikatowych przebarwień, które są charakterystyczne dla drzew owocowych.  Doskonale komponuje się z różnymi kolorami i kształtami abażurów. Dla bezpieczeństwa powierzchni, na której stanie lampa została ona podklejona filcowymi podkładkami. Przed zakupem i użytkowaniem produktów Light of Forest należy zapoznać się z instrukcją obsługi znajdującą się na stronie.

 

Wysokość podstawy :  ok. 38 cm.

Długość podstawy :  ok. 23 cm.

Szerokość podstawy :  ok. 20 cm.

 

Kolor : ciemno żółty – zgaszona  pomarańcz

 

Zasilanie : 230 V

Żarówka : E27,  Max. moc : 40 W